کود های ماکرو ژله ای آکوافر بر طرف کننده موثـر نیـاز غذایی گیـاه به عنـاصر ماکــرو (نیتروژن،فسفر،پتاسیم) است که با پلی کربنات ها و کربوکسیلیک اسید ها کلاته شده است . این امر موجب شده تا جذب عناصر ماکـرو هم در خاک های قلیایی و هم درخاک های اسیدی به بالاترین سطح برسد.

 

Aquafer NPK Jell 25-25-25

کود آکوافر 25-25-25  با دارا بودن مقادیر مناسبی از عناصر پر مصرف مورد نیاز گیاه همچون نیتروژن، فسسفر و پتاسیم تامین کننده کامل نیاز گیاه به این عناصر می­باشد. هیدروکسی آسیل­ های موجود در فرمولاسیون این محصول موجب شده است که فرآیند جذب این عناصر توسط گیاه به آسانی انجام پذیرد. کود 25-25-25 به صورت ژله ای با حلالیت 100 درصدی در آب می­باشد و میتواند نیاز کودی گیاه را با ضریب جذب بالا تامین نماید. با مصرف این کود به روال طبیعی رشد باز می­گردد.

موارد مصرف

  •  محصولات زراعی، درختان میوه، صیفی ­جات و گل­های آپارتمانی
  • قابل استفاده در تمامی مراحل رشدی گیاه (کاشت، داشت و برداشت)

مزایای کود آکوافر25-25-25 

  • افزایش دهنده رشد کلی گیاه
  • تامین کننده تمامی احتیاجات کودی ماکرو
  • حلالیت کامل در آب و قابل استفاده در کلیه سیستم­های آبیاری و محلول پاشی
  • افزایش دهنده تناژ و کیفیت محصول
  • اصلاح و پیشگیری از شوری خاک

​محتوای تضمین شده

عنصر w/v w/w
نیتروژن  25% 16%
فسفر 25% 16%
پتاسیم 25% 16%

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس  : تهران ،شهر زیبا ، میدان کودک، کوچه کودک، پلاک 7، واحد 3

تلفن : 09123786303

ایمیل  : info@parsdamon.com

خلاصه فعالیت شرکت کلاته صنعت پارس دامون

شرکت کلاتـه صنعت پارس دامـون که از گذشتـه بـا واردات محصـولات با کیفیـت اروپایی در خدمت کشاورزی این مرز و بوم بوده است ثمره تبادل دانش تولید نهاده های کشاورزی با اتحـادیه اروپـاست و توانسته محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی با کمـک و همفکـری بنگـاه های پژوهشـی اسپانیــا و تکیــه برتـوان متخصـصیـن کشــاورزی ، شیـمی بـا فرمـولاسیــون منحصر به فرد و تکنـولوژی به روز اروپا به همــراه شریـک اروپـایی خود به عنـوان تولید کننده محصولات با کیفیت و صادرات محور درخدمت کشاورزی کشـور عزیزمان ایــران باشد