کود های ماکرو ژله ای اکوافر بر طرف کننده موثـر نیـاز غذایی گیـاه به عنـاصر ماکــرو (نیتروژن،فسفر،پتاسیم) است که با پلی کربنات ها و کربوکسیلیک اسید ها کلاته شده است . این امر موجب شده تا جذب عناصر ماکـرو هم در خاک های قلیایی و هم درخاک های اسیدی به بالاترین سطح برسد.

تغزیه کامل

تامین کننده کامل نیاز گیاه به عناصر ماکـرو است. هیدروکسی آسیـل های موجود در فرمـولاسیون این محصول می تواند نقش به سزایی در فرآیند جذب عناصر ماکرو توسط گیاه ایفا کند. این نقش آفرینی توام با درمان و پیشگیـری از شـوری خاک، جذب سیستماتیک و توجه به فارماکوداینامیک عناصر مورد نیاز گیاه به محصولی اعجاب انگیز و اثر گذار تبدیل شده است که می تواند درتمامی مراحل رشد گیاه از کاشت تا برداشت، غذا و دارویی مناسب برای تمامی محصولات باغی، زراعی و گلخانه ای باشد.

اختراعات مشابه ژله ایی

آدرس ارتباطی ما

آدرس  : تهران ،شهر زیبا ، خیابان کانون ، بلوک ۱۵ ، پلاک ۵

تلفن : 02128423205

ایمیل  : info@parsdamon.com

خلاصه فعالیت شرکت کلاته صنعت پارس دامون

شرکت کلاتـه صنعت پارس دامـون که از گذشتـه بـا واردات محصـولات با کیفیـت اروپایی در خدمت کشاورزی این مرز و بوم بوده است ثمره تبادل دانش تولید نهاده های کشاورزی با اتحـادیه اروپـاست و توانسته محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی با کمـک و همفکـری بنگـاه های پژوهشـی اسپانیــا و تکیــه برتـوان متخصـصیـن کشــاورزی ، شیـمی بـا فرمـولاسیــون منحصر به فرد و تکنـولوژی به روز اروپا به همــراه شریـک اروپـایی خود به عنـوان تولید کننده محصولات با کیفیت و صادرات محور درخدمت کشاورزی کشـور عزیزمان ایــران باشد