کود های ماکرو ژله ای اکوافر بر طرف کننده موثـر نیـاز غذایی گیـاه به عنـاصر ماکــرو (نیتروژن،فسفر،پتاسیم) است که با پلی کربنات ها و کربوکسیلیک اسید ها کلاته شده است . این امر موجب شده تا جذب عناصر ماکـرو هم در خاک های قلیایی و هم درخاک های اسیدی به بالاترین سطح برسد.

Aquafer NPK Jell 40-08-08

 یکی از موثرترین عناصر در مرحله رشد رویشی گیاه عنصر نیتروژن می­ باشد، این عنصر به مقدار مناسبی در کود آکوافر 8-8-40 وجود دارد. دارا بودن مقدار بالای نیتروژن در این کود موجب افزایش تولید کلروفیل، سبزینگی گیاه و در نتیجه افزایش عملکرد گیاه می ­شود. این کود با فرمولاسیون منحصر به فرد موجب جذب آسان و عملکرد سریع و موثر عنصر نیتروژن در طول رشد رویشی در گیاه می­ شود. کود آکوافر 8-8-40 در کنار تامین نیتروژن گیاه سایر عناصر مانند فسفر و پتاسیم را نیز برای گیاه فراهم می­سازد. حلالیت کامل این کود در آب به دلیل ژله ای بودن، آن را برای مصارف خاکی، سیستم های آبیاری مختلف و محلول پاشی نسبت به سایر کودها متمایز می­کند.

موارد مصرف

  • قابل استفاده در کلیه محصولات کشاورزی
  • مناسب برای دوره رشد رویشی محصولات زراعی و صیفی
  • قابل استفاده در محصولات باغی پس از تشکیل میوه تا زمان رسیدن میوه

مزایای کود آکوافر 8-8-40 

  • افزایش دهنده عملکرد و میزان پروتئین دانه در محصولات زراعی
  • افزایش دهنده رشد رویشی گیاه
  • قابلیت جذب بالا از طریق برگ و ریشه
  • فاقد عناصر سنگین کلر و سدیم
  • افزایش دهنده تاثیر سموم دفع آفات نباتی  

​محتوای تضمین شده

عنصر w/v w/w
نیتروژن کل 40% 25%
فسفر قابل استفاده 8% 5%
پتاسیم محلول 8% 5%

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس  : تهران ،شهر زیبا ، میدان کودک، کوچه کودک، پلاک 7، واحد 3

تلفن : 09123786303

ایمیل  : info@parsdamon.com

خلاصه فعالیت شرکت کلاته صنعت پارس دامون

شرکت کلاتـه صنعت پارس دامـون که از گذشتـه بـا واردات محصـولات با کیفیـت اروپایی در خدمت کشاورزی این مرز و بوم بوده است ثمره تبادل دانش تولید نهاده های کشاورزی با اتحـادیه اروپـاست و توانسته محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی با کمـک و همفکـری بنگـاه های پژوهشـی اسپانیــا و تکیــه برتـوان متخصـصیـن کشــاورزی ، شیـمی بـا فرمـولاسیــون منحصر به فرد و تکنـولوژی به روز اروپا به همــراه شریـک اروپـایی خود به عنـوان تولید کننده محصولات با کیفیت و صادرات محور درخدمت کشاورزی کشـور عزیزمان ایــران باشد