کود های ماکرو ژله ای اکوافر بر طرف کننده موثـر نیـاز غذایی گیـاه به عنـاصر ماکــرو (نیتروژن،فسفر،پتاسیم) است که با پلی کربنات ها و کربوکسیلیک اسید ها کلاته شده است . این امر موجب شده تا جذب عناصر ماکـرو هم در خاک های قلیایی و هم درخاک های اسیدی به بالاترین سطح برسد.

جادوی رنگ و افزایش سایز

محصـولی شگفت انگیز مناسب افزایش اندازه و رنگ میوه می باشد.تعدد منابع پتاسیم در این محصول باعث میشود جذب پتاسیم در تمامی محصولات باغی و زراعی با حداکثر راندمان جذب همراه باشد. عناصر نیتروژن و فسفر با توجه به فارماکوداینامیک جذب عنصـر پتاسیـم توسط گیاه به منظـور جذب سهـل تر و سریع تر در ایـن محصول منحصر به فرد ارائه شده است. به این ترتیب این محصـول صرفـا برای تسریع رشد و رنگ دهی میوه تولید شده است و مناسب رشد رویشی و زایشی گیاه نمی باشد .

محتوای تضمین شده

اختراعات مشابه ژله ایی

آدرس ارتباطی ما

آدرس  : تهران ،شهر زیبا ، خیابان کانون ، بلوک ۱۵ ، پلاک ۵

تلفن : 02128423205

ایمیل  : info@parsdamon.com

خلاصه فعالیت شرکت کلاته صنعت پارس دامون

شرکت کلاتـه صنعت پارس دامـون که از گذشتـه بـا واردات محصـولات با کیفیـت اروپایی در خدمت کشاورزی این مرز و بوم بوده است ثمره تبادل دانش تولید نهاده های کشاورزی با اتحـادیه اروپـاست و توانسته محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی با کمـک و همفکـری بنگـاه های پژوهشـی اسپانیــا و تکیــه برتـوان متخصـصیـن کشــاورزی ، شیـمی بـا فرمـولاسیــون منحصر به فرد و تکنـولوژی به روز اروپا به همــراه شریـک اروپـایی خود به عنـوان تولید کننده محصولات با کیفیت و صادرات محور درخدمت کشاورزی کشـور عزیزمان ایــران باشد