کود های ماکرو ژله ای اکوافر بر طرف کننده موثـر نیـاز غذایی گیـاه به عنـاصر ماکــرو (نیتروژن،فسفر،پتاسیم) است که با پلی کربنات ها و کربوکسیلیک اسید ها کلاته شده است . این امر موجب شده تا جذب عناصر ماکـرو هم در خاک های قلیایی و هم درخاک های اسیدی به بالاترین سطح برسد.

Aquafer NPK Jell 7-7-57

کود ژله ای آکوافر 57-7-7 دارای درصد بالایی از عنصر پتاسیم می­باشد و تامین کننده نیاز عمده گیاه به عنصر پتاسیم و در مقادیر کمتر نیتروژن و فسفر می­باشد. عنصر پتاسیم به عنوان یکی از عناصر ضروری با تنظیم فعالیت روزنه ­ها و کنترل آب درون سلولی موجب افزایش توان گیاه برای مقابله با تنش ­های رطوبتی، گرما و حرارت زیاد می­شود. کود آکوافر 57-7-7 قدرت جذب بالایی داشته و به  راحتی توسط گیاه جذب و استفاده می­شود. استفاده از این کود در مرحله رشد زایشی (گلدهی و قبل از برداشت محصول) سبب افزایش کمی و کیفی محصول می­شود.

موارد مصرف

  • کلیه محصولات کشاورزی
  • در اوایل فصل رشد با حداقل میزان مصرف و در اواخر فصل رشد با حداکثر میزان مصرف به کار رود.

مزایا استفاده از کود 57-7-7 آکوافر

  • افزایش دهنده باردهی، افزایش سایز و رنگ آوری محصولات زراعی، باغی و گلخانه ­ای
  • ایجاد مقاومت به تنش­های محیطی در گیاهان
  • افزایش دهنده عملکرد در محصولات زراعی و بهبود خاصیت انبار داری
  • قابل استفاده در تمام برنامه های تغذیه ای به صورت محلول­ پاشی و کود آبیاری
  • حلالیت کامل در آب و جذب سریع و تاثیر بالا بر گیاه

​محتوای تضمین شده

عنصر w/v w/w
نیتروژن 7% 5%
فسفر 7% 5%
پتاسیم 57% 40%

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس  : تهران ،شهر زیبا ، میدان کودک، کوچه کودک، پلاک 7، واحد 3

تلفن : 09123786303

ایمیل  : info@parsdamon.com

خلاصه فعالیت شرکت کلاته صنعت پارس دامون

شرکت کلاتـه صنعت پارس دامـون که از گذشتـه بـا واردات محصـولات با کیفیـت اروپایی در خدمت کشاورزی این مرز و بوم بوده است ثمره تبادل دانش تولید نهاده های کشاورزی با اتحـادیه اروپـاست و توانسته محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی با کمـک و همفکـری بنگـاه های پژوهشـی اسپانیــا و تکیــه برتـوان متخصـصیـن کشــاورزی ، شیـمی بـا فرمـولاسیــون منحصر به فرد و تکنـولوژی به روز اروپا به همــراه شریـک اروپـایی خود به عنـوان تولید کننده محصولات با کیفیت و صادرات محور درخدمت کشاورزی کشـور عزیزمان ایــران باشد