کود های ماکرو ژله ای اکوافر بر طرف کننده موثـر نیـاز غذایی گیـاه به عنـاصر ماکــرو (نیتروژن،فسفر،پتاسیم) است که با پلی کربنات ها و کربوکسیلیک اسید ها کلاته شده است . این امر موجب شده تا جذب عناصر ماکـرو هم در خاک های قلیایی و هم درخاک های اسیدی به بالاترین سطح برسد.

Aquafer NPK Jell 06-60-06

کود آکوافر 06-60-06 با دارا بودن 60 درصد فسفر یکی از قدرتمندترین کودها برای تامین این عنصر در گیاهان می­باشد . حضور فسفر سبب انتقال انرژی و تقسیم سلولی در گیاه شده و با کربن گیری در گیاه موجب افزایش توان گیاه برای تولید و در نتیجه افزایش عملکرد می­گردد. مصرف این کود در ابتدای فصل کشت و بعد از انتقال گیاه به زمین به عنوان کود استارتر موجب افزایش ریشه­زایی، ثبات گیاه در خاک و تسریع رشد می­ گردد. کود آکوافر 06-60-06 با ترکیب عناصری مانند نیتروژن، پتاسیم و منیزیم موجب تاثیر بیشتر در طی رشد حتی در شرایط تنش می­گردد.

موارد مصرف

  • قابل استفاده در کلیه محصولات کشاورزی
  • مناسب برای زمانی که گیاه به جذب سریع و بالای فسفر نیاز دارد (ابتدای دوره برای افزایش ریشه­ زایی و قبل از گلدهی به منظور افزایش باروری گل­ها و تشکیل میوه)

مزایای کود 06-60-06 آکوافر

  • افزایش رشد و توسعه ریشه در گیاه
  • افزایش دهنده گلدهی، کاهش گلریزی و افزایش تشکیل میوه
  • افزایش دهنده قدرت جوانه­زنی
  • تامین کننده نیاز کودی به خصوص فسفر
  • حلالیت کامل در آب و قابل استفاده در کلیه سیستم های آبیاری و محلول پاشی
  • جذب آسان توسط گیاه

​محتوای تضمین شده

عنصر w/v w/w
نیتروژن 6% 3/6%
فسفر 60% 36/6%
پتاسیم 6% 3/6%
منیزیم 1% 0/6%


 

 

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس  : تهران ،شهر زیبا ، میدان کودک، کوچه کودک، پلاک 7، واحد 3

تلفن : 09123786303

ایمیل  : info@parsdamon.com

خلاصه فعالیت شرکت کلاته صنعت پارس دامون

شرکت کلاتـه صنعت پارس دامـون که از گذشتـه بـا واردات محصـولات با کیفیـت اروپایی در خدمت کشاورزی این مرز و بوم بوده است ثمره تبادل دانش تولید نهاده های کشاورزی با اتحـادیه اروپـاست و توانسته محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی با کمـک و همفکـری بنگـاه های پژوهشـی اسپانیــا و تکیــه برتـوان متخصـصیـن کشــاورزی ، شیـمی بـا فرمـولاسیــون منحصر به فرد و تکنـولوژی به روز اروپا به همــراه شریـک اروپـایی خود به عنـوان تولید کننده محصولات با کیفیت و صادرات محور درخدمت کشاورزی کشـور عزیزمان ایــران باشد