Aquafer flower

کود فلاور آکوافر با داشتن درصد کمی نیتروژن، درصد بیشتری فسفر و کمی پتاسیم محرک تولید جوانه­های گل در گیاهان می­باشد. استفاده از این کود ناشی از نیاز به فسفر در مزارع کشاورزی است که به شدت برای تولید بیشتر و با کیفیت تر محصولات کشاورزی توصیه می­شود. منیزیم موجود در فرمولاسیون این کود موجب جذب سریعتر عنصر فسفر و انتقال راحت آن در اندام گیاه می­باشد. کود مایع فلاور هم از طریق ریشه­ها و هم به صورت سیستماتیک از طریق شاخ و برگ جذب گیاه می­شوند. این کود حاوی هورمون گلدهی بوده و موجب افزایش گلدهی در گیاهان می­شود.

عملکرد

افزایش قدرت جوانه زنی دانه گرده، افزایش کمی و کیفی محصول، افزایش مقدار کلروفیل و بالابردن کارایی فتوسنتز، جلوگیری از ریزش گل­ها و تقویت سیستم رویشی در گیاهان، افزایش گلدهی، کاهش گلریزی ودر نتیجه افزایش تعداد میوه می­شود.

محتوای تضمین شده

عنصر

W/V

W/W

نیتروژن کل

5/6%

4%

فسفر قابل استفاده

14%

10%

پتاسیم محلول در آب

5/6%

4%

منیزیم محلول

1/4%

1%

هیومیک اسید

4/2%

3%

آدرس ارتباطی ما

آدرس  : تهران ،شهر زیبا ، میدان کودک، کوچه کودک، پلاک 7، واحد 3

تلفن : 09123786303

ایمیل  : info@parsdamon.com

خلاصه فعالیت شرکت کلاته صنعت پارس دامون

شرکت کلاتـه صنعت پارس دامـون که از گذشتـه بـا واردات محصـولات با کیفیـت اروپایی در خدمت کشاورزی این مرز و بوم بوده است ثمره تبادل دانش تولید نهاده های کشاورزی با اتحـادیه اروپـاست و توانسته محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی با کمـک و همفکـری بنگـاه های پژوهشـی اسپانیــا و تکیــه برتـوان متخصـصیـن کشــاورزی ، شیـمی بـا فرمـولاسیــون منحصر به فرد و تکنـولوژی به روز اروپا به همــراه شریـک اروپـایی خود به عنـوان تولید کننده محصولات با کیفیت و صادرات محور درخدمت کشاورزی کشـور عزیزمان ایــران باشد