Aquafer Grower

 

کود مایع گرور آکوافر حاوی مقدار مناسبی نیتروژن، آمینواسید، عناصر ماکرو و میکرو مورد نیاز گیاهان می­باشد. این کود از بهترین مواد قابل جذب برای گیاه تشکیل شده است. همچنین کلات کننده های ویژه در فرمولاسیون منحصر به فرد این کود موجب شده علاوه بر تحرک و پخش سریع­تر در گیاه از هر دو روش برگ و ریشه برای گیاه قابل جذب باشد. قدرت جذب این کود بسیار سریعتر از کودهای پودری، حیوانی و کود سبز است و بازدهی بالاتری نسبت به سایر کودها دارد. عنصر روی موجود در کود گرور آکوافر در تولید هورمون های رشد و همینطور تلقیح و باروری گیاهان تاثیر گذار است. حضور عناصر ماکرو به همراه عناصر میکرو موجب اعجاز این کود در گیاهان می­شود.

 

عملکرد

کود مایع گرور آکوافر موجب افزایش سرعت رشد رویشی و سبزینگی در گیاه شده و به عنوان منبع مناسبی از عناصر ماکرو و میکرو قابل جذب در همه محصولات کشاورزی است.

 افزایش عملکرد و پروتئین دانه در محصولات زراعی از وِیژگی های این کود می­باشد.  

محتوای تضمین شده

عنصر W/V W/W
نیتروژن کل 14% 10%
فسفر قابل استفاده 5/6% 4%
پتاسیم محلول در آب 5/6% 4%
روی محلول 0/7% 0/5%
بر محلول 0/07% 0/05%
منگنز محلول  0/7% 0/5%
منیزیم محلول  0/7% 0/5%
آهن محلول  0/7% 0/5%
پلی ساکارید 0/7% 0/5%
آمینو اسید آزاد  5/6% 4%

آدرس ارتباطی ما

آدرس  : تهران ،شهر زیبا ، خیابان کانون ، بلوک ۱۵ ، پلاک ۵

تلفن : 09123786303

ایمیل  : info@parsdamon.com

خلاصه فعالیت شرکت کلاته صنعت پارس دامون

شرکت کلاتـه صنعت پارس دامـون که از گذشتـه بـا واردات محصـولات با کیفیـت اروپایی در خدمت کشاورزی این مرز و بوم بوده است ثمره تبادل دانش تولید نهاده های کشاورزی با اتحـادیه اروپـاست و توانسته محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی با کمـک و همفکـری بنگـاه های پژوهشـی اسپانیــا و تکیــه برتـوان متخصـصیـن کشــاورزی ، شیـمی بـا فرمـولاسیــون منحصر به فرد و تکنـولوژی به روز اروپا به همــراه شریـک اروپـایی خود به عنـوان تولید کننده محصولات با کیفیت و صادرات محور درخدمت کشاورزی کشـور عزیزمان ایــران باشد